Naujienų archyvas: 2024.04.20

Erasmus+ projekto „Let’s Play It Again“ 5 ir 6 mobilumo dienos

Paskutinės Erasmus+ projekto „Let’s play it again” dienos buvo paženklintos gyvybinga žaidimų ir veiklų švente, kurioje vyravo juokas ir džiugi atmosfera. Nuo virtualios šaudyklos iki ramios kelionės laivu Augustave kiekviena akimirka buvo branginama kaip užmegztų ryšių ir dalijimosi patirtimi liudijimas.

Uždarymo ceremonijos metu kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas. Po sertifikatų įteikimo ceremonijos mokiniai ir mokytojai rinkosi pasidžiaugti savo pasiekimais ir pasimėgauti viso projekto metu kurtais prisiminimais.

Dalyviams pildant vertinimo anketas buvo vieningai sutikta, kad šis mobilumas buvo daugiau nei tik projektas – tai buvo transformuojanti patirtis. Tai ne tik patobulino dalyvių anglų kalbos ir socialinius įgūdžius, bet ir praplėtė akiratį bei įkvėpė naujai atrastą pasitikėjimo jausmą.

5-6 DIENŲ AKIMIRKOS