Naujienų archyvas: 2024.04.22

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos berniukų komandą su puikiu pasirodymu ir užimta trečiąja vieta Šalčininkų rajono mokyklų žaidynių krepšinio varžybose! Jūsų pastangos ir atkaklumas parodė puikius rezultatus. Taip pat norime padėkoti fizinio ugdymo mokytojui Ivanui Kovalevskiui už jo atsidavimą, įžvalgas ir motyvaciją, kurios dėka komanda pasiekė šį nuostabų laimėjimą.

Jaunimo iš Licėjaus Sacre Coeur (Prancūzija) vizitas mūsų gimnazijoje

Balandžio 21 d. mūsų gimnazija sulaukė išskirtinių svečių iš Prancūzijos – Sacre Coeur licėjaus moksleivių. Vizitas prasidėjo nuo bendro susitikimo aktų salėje, kur mokinės Agnė Staniulytė, Milena Petkevič ir Veronika Juša papasakojo apie mūsų gimnazijos istoriją ir veiklą.

Dienai įpusėjus, atvykę svečiai buvo padalinti į dvi grupes, kurioms mokinio Norberto Vasilevskio iniciatyva ir padedant chemijos mokytojai Žanai Bogdevičienei buvo organizuoti praktiniai užsiėmimai chemijos laboratorijoje. Įvykusi veikla ne tik skatino praktinį mokymąsi, bet ir leido jaunuoliams iš abiejų šalių dalintis patirtimis ir žiniomis apie chemijos mokslą.

Po aktyvių mokslinių veiklų sekė bendri pietūs, kurių metu mokiniai dar artimiau susipažino, smagiai bendravo.

Po pietų svečiai dalyvavo ekskursijoje po mūsų gimnaziją. Jiems buvo pristatytos mokyklos edukacinės erdvės ir mokyklos bendruomenės veikla, suteikiant svečiams išsamesnį įvaizdį apie mūsų švietimo įstaigą.

Popietę buvo skirta grupinėms veikloms – jaunimas dalyvavo šokių pamokoje, žiūrėjo filmus ir žaidė komandinius žaidimus. Mokiniai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sustiprino tarpkultūrinį bendradarbiavimą bei komandinio darbo įgūdžius.

Vakarą vainikavo diskoteka. Mokyklos aktų salė virto šokių aikštele, kurioje skambėjo įvairių šalių populiariausi hitai. Diskoteka suteikė puikią galimybę jaunimui atsipalaiduoti po ilgos ir įdomios dienos.

Šis vizitas į mūsų gimnaziją buvo ne tik puiki proga mokytis ir tobulėti, bet ir nepakartojama patirtis, stiprinanti draugystės ryšius tarp dviejų skirtingų kultūrų atstovų.