Naujienų archyvas: 2022.05.05

Puoselėjame gimnazijos aplinką

Gražus kraštovaizdis turi tokią

didžiulę edukacinę įtaką jaunos sielos vystymuisi,

kad sunku konkuruoti su mokytojo įtaka.

D. Ušinskis

Mokykla mums yra ne tik vieta, kurioje įgyjame žinių, bet ir vieta, kurioje mokomės bendrauti. Mokyklos kiemas yra švietimo įstaigos veidas ir didžiulė erdvė kūrybiniams projektams kurti. Kiek sutvarkyta ir graži bus mokyklos kiemo teritorija, priklauso nuo mūsų.

Šiandien mokyklos darbuotojai kartu su 7a klasės mokiniais ir jų klasės vadove Lilija Kozakevič, padedant direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams Vitalijui Steško ir direktoriaus pavaduotojai bendriesiems reikalams Teresai Ruseckajai, ėmesi teritorijos apželdinimo darbų, kurių rezultatą matysime netrukus.

Dėkojame už įdėtą darbą ir išpuoselėtą gimnazijos aplinką.

Pažintinė – edukacinė ekskursija į Jašiūnų dvarą

Šių metų gegužės 3 d. mūsų gimnazijos 6 klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje edukacinėje ekskursijoje Šalčininkų Jašiūnų dvare.

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras sėkmingo bendradarbiavimo dėka su Lietuvos nacionaline filharmonija, pakvietė jaunosios kartos atstovus į aktyvesnę pažintinę kultūrinę veiklą. Projektas „Sveikas, muzikos pasauli!” – tai skirtingų edukacinių koncertų ciklas kartu su dvaro istorijos pažinimo edukaciniais užsiėmimais.

Ekskursijos metu mokiniai kartu su klasės vadovėmis dalyvavo edukaciniame koncerte, kurio metu susipažino su muzikos menu, klasikinės muzikos epochomis, muzikos žanrais, stiliais, išraiškos priemonėmis, instrumentais bei atlikėjais. Muzikos klausymasis Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose ne tik ypatinga pramoga, bet ir pažinimas vienu metu. Po raminančios muzikos, mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Dvaro istorijos pažinimas“, kuriuo metu dalyviai susipažino su Jašiūnų dvaru bei praturtino žinias apie XIX a. istoriją.

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje

6 kl. vadovės A. Nester, G. Šablinskaja, J. Ignatovskaja ir