Naujienų archyvas: 2022.05.18

Anglų kalbos skaitovų konkursas „Poem in My Pocket 2022“

Gegužės 12 d. Dieveniškių „Ryto“ gimnazijoje įvyko Šalčininkų rajono mokyklų 2-4 klasių mokinių anglų kalbos skaitovų konkursas „Poem in My Pocket 2022“.

Sveikiname 2-ą vietą tarp 3 klasių mokinių užėmusią Kingą Obločinską ir 3-ą vietą tarp 4 klasių mokinių užėmusią Eva Jurgo. Dėkojame anglų kalbos mokytojai Miroslavai Bobrovič už mokinių paruošimą.

Visi konkurso dalyviai ir jų mokytojai apdovanoti Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus diplomais bei padėkos raštais.

DofE kvalifikacinis žygis

Sveikiname mūsų gimnazijos 4 GII-GIV klasių mokinius, kurie gegužės 14-15 d. įveikė DofE programos bronzos lygio kvalifikacinį žygį Šalčininkų r. miškais. Dviejų dienų kelionės metu, bendradarbiaudami, dalyviai atkakliai siekė užsibrėžto tikslo – nužygiuoti 26 km. Jiems pavyko! Mokiniai keliavo per Kidarų, Gudelių miškus, Rūdninkų girią. Dalyviai stebėjo ir tyrinėjo pavasarinės gamtos grožį. Viską įamžino. Artimiausiu metu sumontuos filmą, kurį pristatys gimnazijos bendruomenei, patalpins gimnazijos FACEBOOK paskyroje.

Visus mokslo metus atsakingai buvo ruoštasi šiam žygiui: planuojamas maršrutas, kelionės tikslas, veiklos. Mokiniai susipažino su saugumo reikalavimais, gavo kitų strategiškai svarbių žinių. Įveikę DofE projekto aktyvias veiklas, savanorystės ir įgūdžių veiklas startavo paskutiniam iššūkiui – žygiui gamtoje.

Projekto vardu nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams, gimnazijos direktorės pavaduotojai ugdymui Beatai Zarumnai už nuolatinę pagalbą. Nuoširdi padėka žygio vertintojui Dainiui Baubilui už bendradarbiavimą ir teigiamas emocijas.

Žygio vadovės Julija Ignatovskaja ir Jolanta Valiučko

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje

Jaunųjų „olimpiečių“ apdovanojimai

Gegužės 18 d. Jašiūnų Balinskių dvaro rūmuose įvyko jaunųjų “olimpiečių” apdovanojimai. Visus mokslo metus rajono mokyklų ir gimnazijos mokiniai mėgimo savo jėgas įvairiose dalykų olimpiadose, tad šiandien buvo apdovanoti geriausieji.

Nugalėtojai:

LENKŲ KALBA

II vieta – Karolina Michailovska (mokytoja Ivona Novikevič)

RUSŲ (UŽSIENIO) KALBA

I vieta – Robert Jasinski (mokytoja Liucija Šuškevič)

II vieta – Adriana Chačkovska (mokytoja Olga Narkun)

II vieta – Agata Ragoža (mokytoja Olga Narkun)

III vieta – Robert Jasinski (mokytoja Diana Kondrackaja)

I vieta – Daniel Kočan (mokytoja Diana Kondrackaja)

ISTORIJA

II vieta – Aleksandra Černiakova (mokytojas Aleksandr Pieško)

BIOLOGIJA

II vieta – Karolina Michailovska (mokytoja Aleksandra Sinkevič)

II vieta – Evelina Sinkevič (mokytoja Irena Kucevič)

II vieta Emilija Sinkevič (mokytoja Aleksandra Sinkevič)

I vieta – Aleksandra Černiakova (mokytoja Aleksandra Sinkevič)

FIZIKA

II vieta – Aleksandra Černiakova (mokytojas Petras Lozda)

CHEMIJA

III vieta – Evelina Sinkevič (mokytoja Danuta Mureikienė)

III vieta – Viktorija Sinkevič (mokytoja Danuta Mureikienė)

II vieta – Armandas Stasila (mokytoja Danuta Mureikienė)

I vieta – Aleksandra Černiakova (mokytoja Danuta Mureikienė)

DAILĖ

III vieta – Emilija Sinkevič (mokytoja Aleksandra Pečkauskienė)

TECHNOLOGIJOS

III vieta – Kamil Rafal Volosevič (mokytojas Lech Rožanovski)

II vieta – Daniela Basiul (mokytojas Lech Rožanovski)

Mokytojų konferencija „Geriausios pamokos aukcionas”

Šiandien Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje įvyko mokytojų konferencija „Geriausios pamokos aukcionas”. Kiekviena metodinė grupė dalijosi sėkmės istorijomis apie savo pamokas. Konferencijoje išgirdome pranešimus apie netradicines mokymo ir mokymosi priemones mokymosi motyvacijai skatinti, tarpdalykinę integraciją, naudojamus skaitmeninius įrankius pamokos pradžiai, eigai ir refleksijai ir kt. Matematikos mokytoja Anna Mackevic pristatė gimnazijoje vykdomo projekto Erasmus+ „Potyczki matematyczno-językowe na europejskim szczeblu“ patirtis.

Konferencijoje, kurią organizavo gimnazijos Metodinė taryba, dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja P. Regina Markevič ir Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos direktorė p. Gelena Juchnevič kartu su mokytojais, kurie pasidalino savo patirtimi, kaip jie tobulina bendrąsias ir dalykines kompetencijas įgyvendinant Priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo programų projektą (UTA)“.

Dėkojame atvykusiems svečiams ir mūsų gimnazijos mokytojams už bendradarbiavimą!

Sėkmingo darbo!

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje