Naujienų archyvas: 2022.05.10

SKELBIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ČIUŽIAKAMPIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS REORGANIZAVIMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi ir Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 straipsnio 7 dalimi, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2022 m. gegužės 5 d. sprendimu Nr. T-860 „Dėl sutikimo reorganizuoti Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinę mokyklą“, skelbiame apie parengtą Biudžetinės įstaigos Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinės mokyklos reorganizavimo, prijungiant ją prie biudžetinės įstaigos Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos, reorganizavimo sąlygų aprašą (toliau – Reorganizavimo sąlygų aprašas).

Reorganizuojamas juridinis asmuo:

pavadinimas – Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla;

juridinio asmens kodas – 191414994;

teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga;

buveinė – Mokyklos g. 2, Čiužiakampio k., Šalčininkų rajonas;

registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys – Valstybės įmonės Registrų centro Juridinių asmenų registras.

Reorganizavime dalyvaujantis juridinis asmuo:

pavadinimas – Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija;

juridinio asmens kodas – 191415758;

teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga;

buveinė – Mokyklos g. 22, Šalčininkai;

Reorganizavimo būdas – prijungimas. Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla prijungiama prie Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos.

Po reorganizavimo veiklą baigianti biudžetinė įstaiga  – Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla (Mokyklos g. 2, Čiužiakampio k., Šalčininkų rajonas, juridinio asmens kodas – 191414994).

Po reorganizavimo veiksianti biudžetinė įstaiga – Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija (Mokyklos g. 22, Šalčininkai, juridinio asmens kodas – 191415758).

Data, nuo kurios veiklą baigiančios biudžetinės įstaigos Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinės mokyklos teisės ir pareigos pereina po reorganizacijos veiksiančiai biudžetinei įstaigai Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijai – 2022 m. rugsėjo 1 d., kai Juridinių asmenų registre įregistruojami po reorganizavimo veiksiančios biudžetinės įstaigos Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos naujos redakcijos nuostatai ir iš Juridinių asmenų registro išregistruojama po reorganizavimo veiklą baigianti biudžetinė įstaiga – Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla.

Susipažinti su Reorganizavimo sąlygų aprašu, nuo šio skelbimo paskelbimo dienos galima šiuose internetiniuose puslapiuose: Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinės mokyklos https://cuzpm.salcininkai.lm.lt, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos http://www.sniadeckio.salcininkai.lm.lt, Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinėje mokykloje (Mokyklos g. 2, Čiužiakampio k., Šalčininkų rajonas), Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje (Mokyklos g. 22, Šalčininkai).

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos

Direktorius