Naujienų archyvas: 2022.05.26

67-oji laida. Paskutinis skambutis.

Tu paklausyk skambučio paskutinio aido –
Nekvies į klasę jis daugiau
Ir ašarą nuo skruosto nusibrauki,
Šviesiais atsiminimais pasidžiauki
Paskui – gyveniman keliauki!

Gegužės 26 d. vyko gimnazijos abiturientų Paskutinio skambučio šventė. Į aktų salę atvyko tėveliai, mokytojai, jaunesni draugai ir, žinoma, dvyliktokai. Simbolinę dvyliktą valandą renginį pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui p. Leokadija Palevič. Šventės metu buvo išsakyti gražiausi ir šilčiausi palinkėjimai, perskaitytas labai svarbus „dokumentas – abiturientų Testamentas“, skambėjo nuoširdi muzika, pirmokų sveikinimas vyresniesiems draugams, buvo dalijamasi vaikystės prisiminimais. Abiturientai visus šventės svečius pradžiugino jaunatvišku savo šokiu. Klasių vadovės p. Elvyra Učkuronis ir p. Božena Danielė išlydėjo savo auklėtinius su meile ir gražiausiais linkėjimais.

Po įvykusios šventės gimnazijos parke abiturientai pasodino sakurą, kuri žydės kiekvienais metais taip primindama apie 67 laidą.

Gero Jums skrydžio, mielieji, sėkmės egzaminuose!

Esame tarp 10 geriausių komandų kviečiamų dalyvauti „Šviesoforo“ finale

Paskelbus III etapo tarp pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ rezultatus, sveikiname mūsų gimnazijos komandą, kurį pateko į 10-tuką geriausių komandų kviečiamų dalyvauti „Šviesoforo“ finale.

Finalas vyks gegužės 31 d. (antradienį) Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Sėkmės finale!

Sporto renginys „Linksmieji startai“

Gegužės 25 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai nekantriai laukė sporto renginio „Linksmieji startai“. Iš ryto, linksmai nusiteikę, vaikai skubėjo į stadiono aikštę. Grojant linksmai muzikai, renginys prasidėjo nuo pramankštos, kurią pravedė II gimnazinės klasės mokinės. Po pramankštos vaikai dalyvavo linksmosiose estafetėse, žaidė judriuosius žaidimus. Renginio metu vyravo puiki nuotaika, vaikai patyrė daug gerų emocijų, judėjimo džiaugsmą, mokėsi bendradarbiauti, dirbti komandoje. Už aktyvų dalyvavimą sporto renginyje vaikai buvo apdovanoti atminimo diplomais ir medaliais.

Fizinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai